Nisu imali šanse: Hrvatski hokejaši 'razbijeni'

Hrvatski hokejaši na ledu nisu imali nikakve šanse u ogledu 1. kola drugog kruga kvalifikacija za odlazak na Olimpijske igre u Sočiju 2014. godine.

9.11.2012.
20:03
VOYO logo

Na turniru u Mađarskoj su sa čak 8:2 bolji bili Nizozemci. Inače, Nizozemska je vodila 8:0 i tek četiri minute prije kraja, očigledno, popustila s koncentracijom u obrani što su Hrvati iskoristili za dva počasna pogotka. Postigli su ih Marko Tadić u 57. i Borna Rendulić u 58. minuti.

Prve dvije trećine su završavale po 3:0 za Nizozemce, a ukupno je njihov prvi strijelac bio Marcel Kars s tri pogotka. Nizozemci su imali 44 udarca prema hrvatskim vratima, a Hrvati su zaprijetili 19 puta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U 17.30 sati u subotu će hrvatski hokejaši u 2. kolu igrati protiv domaćina Mađarske, dok u nedjelju za suparnika imaju Litvu (14 sati).