ČEKA GA OPERACIJA / Gorica se oglasila i otkrila kakvo je stanje s teškom ozlijeđenim braničem

Image
  • Gorica se oglasila i otkrila kakvo je stanje s teškom ozlijeđenim braničem

Na njega je u 20. minuti prilikom istrčavanja naletio njegov vlastiti vratar Banić te ga pogodio koljenom u glavu

4.5.2024.
20:49
Damir Spehar/PIXSELL
VOYO logo

U dvoboju 33. kola HNL-a Slaven Belupo je kao domaćin u Koprivnici svladao Goricu sa 4-1 (1-1), a prvo poluvrijeme obilježila je ozljeda mladog braniča Gorice Đure Giulija Đekića.

Image
HITNO PREVEZEN U BOLNICU /

Horor scene u HNL-u: Igrač Gorice teško stradao u sudaru s vlastitim golmanom

Na njega je u 20. minuti prilikom istrčavanja naletio njegov vlastiti vratar Banić te ga pogodio koljenom u glavu. Đekiću se pet minuta ukazivala pomoć na travnjaku prije no što je prevezen u bolnicu.