CAVALIERSI NEMAJU RJEŠENJA ZA AKTUALNE PRVAKE: / Warriorsi slavili drugi put zaredom, solidna partija Bogdanovića

Image

Cleveland je predvodio LeBron James s 32 poena, šest skokova i tri asistencija

16.1.2018.
9:06
AFP
VOYO logo

Indiana Pacersi u gostima su kod Utah Jazza upisali pobjedu 109-94. Ponovno je za Pacerse odličnu utakmicu odigrao Victor Oladipo koji je zabio 28 koševa, a Young je dodao 17. BojanBogdanović bio je solidan, zabio je 10 koševa i dodao četiri skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu za 27 minuta na parketu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Domaćine je predvodio Donovan Mitchell s 23 koša, a Favors je dodao 16.

Cleveland Cavaliersi sa tri su poraza u nizu dočekali aktualne prvake Golden State i ponovno izgubili 108-118. Cavsi su se odlično držali nakon prve dvije četvrtine te su vodili sa 64-57, ali Warriorsi su u drugom poluvremenu ubacili u brzinu više i preuzeli vodstvo prije kraja treće četvrtine koje do kraja više nisu ispuštali.

Cleveland je predvodio s 32 poena, šest skokova i tri asistencija. Najbolji strijelac gostiju bio je Kevin Durant s 32 poena, pet skokova i čak osam asistencija. Curry je za pobjedničku momčad ubacio 23 poena.