'bogie' odigrao utakmicu karijere / Brooklyn na krilima Bogdanovića slavio u Phoenixu, Hezonjin Orlando bez šanse protiv Warriorsa

Mario Hezonja i njegov Orlando ugostili su aktualne prvake i trenutno najbolju momčad lige, a Golden State je slavio na Floridi sa 130-114 i tako stigao do 52. pobjede u ovoj sezoni

26.2.2016.
10:03
VOYO logo

Bojan Bogdanović je odigrao jednu od svojih najboljih utakmica u NBA karijeri u noći s četvrtka na petak, kad je u pobjedu svog Brooklyna 116-106 na gostovanju u Phoenixu ugradio 24 koša uz šut 8/16 i dva skoka za nešto više od 38 minuta igre.

Mario Hezonja i njegov Orlando ugostili su aktualne prvake i trenutno najbolju momčad lige, a Golden State je slavio na Floridi sa 130-114 i tako stigao do 52. pobjede u ovoj sezoni. Hezonja je u igri bio nešto više od 15 minuta i postigao jednu tricu iz četiri pokušaja, čemu je dodao i tri skoka.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sjajan je bio kapetan Warriorsa Stephen Curry koji je Magicu ubacio čak 51 koš, gađajući trice 10/15 i to sve samo večer nakon što je ubacio 42 poena u gostujućoj pobjedi nad Miamijem.

Curry je treći put ove sezone ubacio 50 ili više koševa, a na ovoj je utakmici srušio rekord po broju uzastopnih utakmica u kojima je postigao barem jednu tricu. Bio je ovo 128. dvoboj u kojem je Curryju to pošlo za rukom, čime je prestigao dosadašnji rekord Kyle Korvera, sjajnog šutera Atlante.