SVE RIJEŠIO U 15 MINUTA / Novi show klinca za kojeg se otimaju Real i Barca

Image

Samo par dana nakon što je zabio 100-ti gol u karijeri napunivši tek 20 godina, najveći brazilski talent nakon Ronalda opet je oduševio domaću nogometnu javnost pravim malim showom protiv Botafoga.

10.2.2012.
12:19
VOYO logo

Santos je na gostovanju kod Botafoga gubio 0:1 sve do 75. minute, ali tada je na scenu stupio dečko za kojeg se već duže vrijeme otimaju najjači europski klubovi.

U samo 15-tak minuta Neymar je potpuno razbio domaćine, zabio im tri pogotka u nizu (77, 79, 90+2), prije nego što je Anderson (90+4) četvrtim golom zaokružio furiozni finiš utakmice gostujuće momčadi.