Nakon Luke Modrića u šestom kolu Primere zabio je i Ivan Rakitić u visokoj pobjedi Barcelone na Nou Campu protiv Granade od 6:0, uz 'hat-trick' Neymara i dva gola Lea Messija.

27.9.2014.
19:18
VOYO logo

Barcelona je u 23. minuti povela protiv Granade golom Neymara. Nakon gola brazilskog majstora domaći nogometaši su nastavili napadati. I onda, pred kraj prvog dijela, Barcelona je u dvije minute riješila dvoboj.

Savršenu dugu loptu je poslao Lionel Messi, koju je pratio naš Ivan Rakitic. Raketa je skočila visoko i glavom iz blizine zabila u lijevu stranu gola. Šut mu je bio jak i precizan, tako da golman Granade Roberto Fernandez to nije mogao obraniti. Nakon Levantea prošli tjedan, ovo je već drugi gol u nizu sjajnog Rakitića koji opravdava svaki euro uložen u njega.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Samo minutu poslije Neymar iz blizine zakucava u rašlje i tako postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

U drugom poluvremenu za Barcelonu se ukazao tko drugi nego veliki Argentinac Leo Messi. Nogometnii virtuoz zabio je u 62. minuti. Hat-trick postiže Neymar za 5:0, dok šesti gol Barce zabija opet Messi.

Barcelona je nakon šest kola prva s 16 bodova, tri više od Valencije, koja ima i utakmicu manje.