'DEKI' SE OSRAMOTIO / Veliki kiks Dejana Lovrena, pogledajte kakvu je glupost napravio u ključnom trenutku

Lyon je pobijedio Angers na gostovanju rezultatom 3:1

25.2.2023.
19:18
Screenshot
VOYO logo

Nogometaši Lyona pobijedili su na gostovanju Angers 3:1 u 25. kolu francuske Ligue 1.

Image
JAKO EMOTIVNO /

Subašić se psovkom oprostio od Lovrena: 'Deki, kapa do poda. Moj veliki pozitivni luđače...'

Image

Lyon je poveo u 38. minuti preko Thiaga Mendesa, a na 2:0 je povisio Amin Sarr u 80. minuti. Angers je smanjio na 1:2 u 87. minuti kada je zabio Abdallaha Sime nakon velike pogreške bivšeg hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Lovren je neoprezno vratio loptu svom vrataru i tako praktički asistirao napadaču Agersa koji je rutinski zabio.

OVDJE možete pogledati taj gol i Lovrenovu pogrešku.

Lyon je treći gol zabio vrlo brzo nakon što je primio pogodak. Bradley Barcola zabio je u 92. minuti za konačnih 3:1.

Image

Dejan Lovren, koji se prije nekoliko dana oprostio od reprezentacije, odigrao je cijeli susret za Lyon, koji je sada osmi s 38 bodova.

Na vrhu ljestvice nakon 24 utakmice su PSG sa 57 bodova, Marseille sa 52, Monaco sa 50 i Lens sa 49. Angers je zakovan za dno sa samo deset bodova, osam bodova iza pretposljednjeg mjesta.