POTKRALO IM SE / Veliki gaf u televizijskom prijenosu: Grb najstarijeg hrvatskog nogometnog kluba zamijenili onim Crvene zvezde

Image

Osvajač dvostruke krune u BiH, kojeg predvodi hrvatski stručnjak Krunoslav Rendulić, je stigao do pobjede u Jerevanu

12.7.2023.
9:16
Zeljko Hladika/PIXSELL
VOYO logo

Nogometaši BiH prvaka HŠK Zrinjskog otvorili su kvalifikacije za Ligu prvaka gostujućom 1-0 pobjedom protiv armenskog prvaka Urartua.

Image
SLUŽBENO /

Ne tako davno nosio je dres Hajduka, prošle sezone je 'eksplodirao', a sada je potpisao za velikana

Image
SLUŽBENO /

Osvajač dvostruke krune u BiH, kojeg predvodi hrvatski stručnjak Krunoslav Rendulić, je do pobjede u Jerevanu stigao golom Mateja Senića u 89. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Zvonimir Kožulj je ubacio iz kornera, a Senić je glavom matirao golmana Urartua.

"Plemići" se tako u Mostar vraćaju s golom prednosti, a uzvrat je za sedam dana pod Bijelim brijegom.

Za Zrinjski su nastupila osmorica hrvatskih nogometaša. Branio je Marko Marić, Dario Čanađija je igrao cijeli susret, Mario Tičinović i Antonio Ivančić su igrali do 81. minute, Luka Marin i strijelac Matej Senić do sudačke nadoknade, Matija Malekinušić je igrao prvo poluvrijeme, a Mario Ćuže umjesto njega u nastavku.

Pobjednik ovog para u 2. pretkolu Lige prvaka igrat će protiv boljeg iz sudara Slovan Bratislava (Slovačka) - Hesperange (Malta).

Inače, tijekom televizijskog prijenosa Armencima se dogodio veliki gaf jer su trenera najstarijeg hrvatskog kluba Krunoslava Rendulića proglasili trenerom Crvene zvezde.