TRENER INTERA NAPRAVIO VELIKU POGREŠKU / 'On sada mora skrivati da mu je žao zbog Perišića...'

Perišić je započeo derbi s Juventusom i na terenu bio do 72. minute

26.10.2021.
17:24
Profimedia
VOYO logo

Inter i Juventus su ove nedjelje u 'Derbyju d'Italia' Odigrali 1:1, a u momčadi Nerazzurra tu su utakmicu započela dva hrvatska reprezentativca, Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

Image
STARA DAMA IZVUKLA BOD PROTIV PRVAKA /

Inter dugo vodio pa u završnici ispustio pobjedu protiv Juventusa, VAR odlučio derbi

Image

Inter je bio blizu slavlja jer je golom Edina Džeke vodio sve do 89. minute. Tada je Paulo Dybala realizirao jedanaesterac i postavio konačnih 1-1.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Brozović je odigrao cijelu utakmicu, dok je Perišić zamijenjen u 72. minuti. Zašto ga je izvadio iz gre nakon utakmice pojasnio je sam trener Simone Inzaghi.

“Ivan Perišić je već na kraju prvog poluvremena bio umoran, imao je lagani problem preponom, ali mi je pokazao da može nastaviti. Kad je nakon 20 minuta dobio žuti karton, bilo ga je najbolje izvaditi van", rekao je Inzaghi.

Kobna greška

Novinar Gazzette dello Sport Luigi Garlando u ponedjeljak je u svojoj kolumni napisao da je Inzaghiju sigurno jako žao što je izvadio Perišića iz igre protiv Juventusa.

'Inzaghi će morati skrivati koliko mu je žao što je izvadio Perišića, koji je, istina, bio umoran, i umjesto njega uveo Dumphriesa koji je skrivio penal iz kojega je Juventus izjednačio", smatra Garlando.