SENZACIONALNI VATRENI IGRA ATOMSKI NOGOMET: / Ponovno je pokazao i dokazao zašto su svi poludjeli za njim; Uistinu je nevjerojatan

Nikola Vlašić bio je najbolji igrač utakmice

29.9.2019.
15:45
Profimedia
VOYO logo

Nogometaši CSKA iz Moskve u 11. kolu ruske lige slavili su 3:0 na nadjeljnom gostovanju kod Urala, zasjevši tako nakon pune dvije godine na prvo mjesto u prvenstvu, a Nikola Vlašić bio je najbolji igrač utakmice.

Prije tjedan dana je Nikola zabio dva gola i asistirao, a sada je još jednom namjestio gol.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uz spomenuto, senzacionalni Vatreni u kojeg izbornik Zlatko Dalić itekako vjeruje i polaže nade te koji je sve oduševio svojim igrama u dresu CSKA i Hrvatske u Trnavi protiv Slovačke, izabran je za igrača utakmice, iako prošli tjedan nije trenirao zbog lakše ozljede koljena te je bio upitan za ovo gostovanje. Niksi je sada na učinku od četiri gola i tri asistencije u 11 kola ruskog prvenstva i jednoj utakmici Europske lige...

Image
NIKOLA VLAŠIĆ ZALUDIO NOGOMETNE FANOVE IZ CIJELOG SVIJETA: /

'Opet je bio najbolji, mora igrati u prvom sastavu!'

Image

Vlašić je u ovoj utakmici asistirao za prvi pogodak CSKA, a imao je i sjajno proigravanje petom Fernandesu, koji je asistirao Sigurdssonu za 2:0. Igrala se 17. minuta kada je Vlašić s desne strane u kazneni prostor poslao pravu loptu s očima poput pravog majstora, a Magnusson je samo trebao podmetnuti nogu i lopta je završila u mreži za veselje navijača CSKA... Odlična je to vijest za hrvatsku nogometnu reprezentaciju koja 10. listopada na Poljudu igra ključnu utakmicu za plasman na Euro 2020. godine protiv Mađarske, dok će 13. listopada, znači tri dana kasnije, u Cardiffu na noge Walesu i Garethu Baleu.

Image

MOSCOW, RUSSIA - SEPTEMBER 22, 2019: CSKA Moscow's Nikola Vlasic (L front), Konstantin Kuchayev (R) and teammates celebrate a goal in a 2019/2020 Russian Premier League Regular Season Round 10 football match between CSKA Moscow and FC Krasnodar at VEB Arena (CSKA Arena). Mikhail Aleksandrov/TASS/Sipa USA, Image: 472436771, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Russia and Japan ***, Model Release: no, Credit line: Profimedia, ddp USA, TASS

U 69. minuti Vlašića je bio zamijenio Kristijan Bistrović, dok je Zvonimir Šarlija odigrao svih 90 minuta na poziciji stopera. CSKA sad ima 25 bodova, uz pet pobjeda u nizu, dok na drugom mjestu po 23 boda imaju Rostov, Lokomotiv i Zenit.