EREDIVISIE / PSV do rekordne gostujuće pobjede u prvenstvu, Ivanušec zabio za Feyenoord

Image

Hrvatskom veznjaku to je drugi prvenstveni gol ove sezone

25.4.2024.
21:26
Profimedia
VOYO logo

PSV je u 31. kolu ostvario najveću gostujuću prvenstvenu pobjedu ikad slavljem 8-0 kod Heerenveena i praktički osigurao naslov.

Image
ŠPANJOLCI TVRDE /

Modrić je tek jedan od dvojice koji neće biti žrtva nove Ancelottijeve odluke

Image

Već nakon 11 minuta bilo je 3-0 kada su pogađali Til i Tillman (29), a na odmor se otišlo s 5-0 jer su se još u strijelce upisali Til i Veerman.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U nastavku je PSV zabio još tri gola, a zabijali su Bakayoko, De Jong i Van Aanholt.

Image

PSV sada ima 84 boda te im je potreban bod u posljednja tri kola da bi i teoretski potvrdili naslov. Do naslova su mogli i danas da Feyenoord u kasnijem terminu kao gost nije slavio s 3-1 kod G. A. Eaglesa i tako odgodio proslavu za još jednu kolu

Gosti su do vodstva stigli u 25. minuti kada je zabio Luka Ivanušec. Naknadno je taj gol prepisan De Langeau kao autogol. Samo osam minuta kasnije hrvatski veznjak ipak se opisuje u strijelce za 2-0. Domaćin je smanjio preko Edvardsena u 45., da bi u 69. za konačnih 1-3 zabio Ueda.

Uoči utakmice trener momčadi iz Rotterdama Arne Slot je potvrdio kako je blizu preuzimanja Liverpoola.

"Feyernoord i Liverpool pregovaraju, ja čekam da vidim što će se dogoditi. Čekam dogovor, ali da, želim u Liverpool", rekao je Slot.