MA NAJJAČI JE / Može li mu itko stati na kraj? Pogledajte povijesni pogodak Haalanda u novoj velikoj pobjedi Cityja

Image

City je poveo već u prvoj minuti susreta i to pogotkom Jacka Grealisha nakon asistencije Kevina de Bruynea

17.9.2022.
15:45
Profimedia
VOYO logo

Manchester City je u subotu u utakmici sedmog kola engleskog prvenstva pobijedio Wolverhampton sa 3-0 i privremeno zasjeo na čelo ljestvice.

City je poveo već u prvoj minuti susreta i to pogotkom Jacka Grealisha nakon asistencije Kevina de Bruynea. Na 2-0 je 15 minuta kasnije povećao Erling Haaland. Wolverhampton je ostao na deset igrača nakon što je u 33. minuti isključen Coillins. No na 3-0 za City podiže Phil Foden u 69. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image

Povijesni gol

Inače, Haalandu je ovo bio povijesni pogodak jer on je prvi igrač u povijesti Premiershipa koji je zabio na prva četiri gostovanja. Ranije je Haaland još bio strijelac protiv West Hama, Ville, Newcastlea i sada Wolvesa. To mu je bio 11. gol ove sezone u sedam utakmica PL-a, a za City je ukupno zabio 14 golova u 10 susreta.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Manchester City je s tri boda iz ove utakmice zauzeo prvo mjesto sa 17 bodova, ali Arsenal, koji ima utakmicu manje i dva boda manje, sutra igra utakmicu u gostima kod Brentforda pa se to može promijeniti. Wolverhampton je 16 sa šest bodova.