MESSI PROKOMENTIRAO PROLAZAK U OSMINU FINALA KROZ UŠICU IGLE: / Genijalni napadač sad se okreće prema francuskoj mreži

Image

Lionel Messi postigao je svoj prvi pogodak na ruskom Mundijalu

26.6.2018.
22:59
AFP
VOYO logo

Malo je nedostajalo da Argentina napusti Svjetsko prvenstvo već nakon igranja po skupinama. Bilo bi tako da Rojo nije u 86. minuti utakmice protiv Nigerije pri rezultatu 1-1 pogodio za tri ključna boda i prolazak u osminu finala.

U zadnji čas

Stvari su dobro počele za Argentince koje je u vodstvo svojim prvim pogotkom na ovom Svjetskom prvenstvu doveo Lionel Messi, ali i ružno izgledale sve do gola koju minutu prije kraja budući da je s bijele točke u 51. za izjednačenje pogodio Victor Moses.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Image
LUDNICA U SANKT PETERBURGU: /

Nigerijce minute dijelile do drugog kruga, Rojo spasio Argentince u samoj završnici

Image

Susret je prokomentirao Lionel Messi:

"Znao sam da je Bog na našoj strani, da neće dozvoliti da ispadnemo. Bili smo uvjereni u pobjedu u ovoj utakmici, a način na koji je ona ostvarena je prekrasan. Zasluženo se veselimo."

Zahvala navijačima

Okrenuo se potom onima koji su stigli u Sankt Peterburg, ali i onima koji iz domovine bodre nacionalnu momčad.

"Zahvalio bih se navijačima za žrtvu koju su podnijeli i svima u Argentini koji su uz nas. Dres reprezentacije je iznad svega."

Argentina će u osmini finala igrati protiv Francuske. Ta je utakmica na rasporedu ruskog Mundijala u subotu.