nevjerojatni raspleti / Ludi ciklus kvalifikacija: Prosinečki ispustio pobjedu, Danci stigli tri gola u šest minuta!

Prvi ciklus nogometnih kvalifikacija za EURO sinoć je završio na nevjerojatan i rijetko viđen način

27.3.2019.
19:52
VOYO logo

Danska je u gostima kod Švicarske šest minuta prije kraja gubila 3:0. U ludoj završnici Danci su zabili tri gola i došli do boda.

Četiri minute prije kraja utakmice Norveške i Švedske, rezultat je bio 2:1 za Norvešku. Ali prvo Šveđani zabijaju dva gola za vodstvo, da bi i Norvežani u posljednjim sekundama stigli zabiti za konačnih 3:3.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

I Bosna i Hercegovina koju vodi Robert Prosinečki bila je nadomak pobjede. Vodili su 2:0, ali u posljednjih 25 minuta Grci iz Zenice odnose bod.

"Mislim da smo svi već bili nekako uljuljani da je utakmica već gotova. I onda se dogodio taj jedanaesterac i tu su nastali veliki problemi. Po meni su to izgubljena dva boda jer šteta je takvu utakmicu prokockati 2:0. U nogometu se takve stvari dešavaju, eto sad se dogodilo nama, tako je kako je", prokomentirao je Prosinečki nakon utakmice.