ŠOU U STUDIJU / Legende pokušale izgovoriti 'Crvena zvezda': Mučili su se, a Thierry Henry je umirao od smijeha

20.9.2023.
8:51
Screenshot
VOYO logo

Manchester City krenuo je u obranu europskog naslova pobjedom 3-1 protiv Crvene zvezde koja je na Etihadu na poluvremenu vodila sa 1-0.

Image
SRBI SLAVE PORAZ /

'Pokazali smo im zube, poginuli su junački. Kukavice umiru sto puta, hrabri samo jedanput'

Image

Europski i engleski prvak je dominirao od prve minute. "Građani" su u prvom poluvremenu imali 71 posto posjeda lopte, a prema vratima Izraelca Omrija Glazera uputili su čak 22 udarca. Gosti samo jedan i to je bio pogodak.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Osman Bukari je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon sjajne asistencije Mirka Ivanića izašao sam ispred Edersona i lijepo poentirao za šokantno vodstvo beogradskog kluba. Isprva je označeno zaleđe, ali VAR je promijenio tu odluku pomoćnog suca.

City je u nastavku nastavio sa svojom dominacijom okrenuvši rezultat s tri gola.

Salve smijeha

Utakmicu su u  u CBS-ovom studiju u ulozi stručnih sukomentatora pratili legendarni nogometaši Thierry Henry, Jamie Carragher i  Micah Richards.

Njiho trojica su pokušali izgovoriti "Crvena zvezda" i imali puno problema s time, što je izazvalo slave smijeha. Uspjelo je to to samo Henryju, a u videu pogledajte kako su izgledali ostali pokušaji.