MATEU POLA SATA / Jalovi Chelsea i u Novoj godini gubi bodove: Kovačić zaigrao prvi put nakon Svjetskog prvenstva

Image

Forest je bio daleko bolja momčad

1.1.2023.
20:09
Profimedia
VOYO logo

Nottingham Forest i Chelsea igrali su večeras u Nottinghamu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola Premier lige.

Image
TO JE NAŠ STROJ /

BBC hvali našeg Ivana Perišića unatoč iznenađujućem porazu Tottenhama od Aston Ville

Image

Londonski tim poveo je u 16. minuti preko Rahima Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli. Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

Chelsea tek osmi

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige sa 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 14 bodova.

Mateo Kovačić je ušao u igru za Chelsea u 61. minuti.