Zagreb završio sezonu u ABA ligi pravim debaklom!

Pravim su debaklom košarkaši Zagreba okončali ovosezonske nastupe u regionalnoj ABA ligi. U 26. kolu su u Draženovom domu izgubili od Širokog sa 72:48.

16.3.2012.
22:37
VOYO logo

Nakon loše odigrane prve četvrtine, Mravi su se u nastavku oporavili i na poluvrijeme otišli sa samo minus pet (35:30).

No, u trećoj četvrtini je uslijedio pravi potop. Zagreb je u tih deset minuta uspio postići svega četiri koša! Budući da je Široki ubacio 25, priča je, dakako, bila gotova. U blijedoj momčadi Vladimira Androića jedini igrač s dvoznamenkastim brojem koševa bio je Mario Kasun. Ubilježio je 16 poena, sedam skokova i dvije asistencije. U redovima gostiju iz Širokog Brijega 13 je koševa ubacio Željko Šakić, 12 je dodao Darko Planinić, a po deset Dino Butorac i Coleman Collins. Hrvatski prvak je tako sezonu zaključio s omjerom pobjeda i poraza 12:14, a koje će mjesto zauzeti, bit će poznato kad se odigraju sve utakmice. Široki je, pak, s omjerom 15-11 osvojio peto mjesto.