Premijer liga / Oslabljeni Zadrani bez trojice stranaca svladali Cibonu u Višnjiku

Image

Zadrani su odradili odličan posao, posebno na otvaranju drugog poluvremena kada su i okrenuli utakmicu

28.2.2019.
23:07
Miranda Cikotic/PIXSELL
VOYO logo

S pravom su navijači Zadra s dosta upitnika čekali dvoboj protiv Cibone u 15. kolu HT Premijer lige, Ante Nazor nije mogao računati na suspendirane Magarityja i Littlea te ozlijeđenog Vaughna, ali i bez njih su domaćini bili bolji i odnijeli pobjedu 79:76.

Zadrani su odradili odličan posao, posebno na otvaranju drugog poluvremena kada su i okrenuli utakmicu na svoju stranu i do kraja zadržali vodstvo. Nisu baš niti iz Cibone dolazile neke optimistične najave uoči ovog dvoboja, ali gosti ipak nisu imali takvih problema s izostancima kao Zadrani.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bez obzira na to Zadar nije loše otvorio utakmicu pa je tako imao prednost nakon prve dionice da bi Cibona ipak preko Novačića i Rozića došla do preokreta i preuzela vodstvo na startu druge dionice.