Hat-trick Samuelssona za slavlje Canucksa

Mikael Samuelsson je s tri pogotka u samoj 12 minuta odveo svoje Vancouver Canuckse do pobjede 6:4 nad Colorado Avalanchom, suparnikom iz Sjeverozapadne divizije.

10.3.2010.
14:27
VOYO logo

Canucksi su gubili 0:3 u drugoj trećini, ali tada je proradio Mikael Samuelsson, koji je spakirao čak tri gola u samo 12 minuta. U tom je razdoblju za Colorado bio precizan i Peter Mueller, pa je Lavina na početku zadnje trećine i dalje vodila 4:3.

Samuelssonov učinak pokrenuo je, međutim, njegove suigrače, pa je Alexandre Burrows izjednačio u devetoj minuti zadnje trećine prije nego što su Jannik Hansen i Daniel Sedin zapečatili pobjedu Vancouvera.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Za Avalanche su u prvoj trećini pogotke postigli Matt Duchene dva ko mada te Chris Stewart. Vratar Colorada Craig Anderson skupio je 26 obrana.